Krzywa Góra

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 295 338 PLN
Powierzchnia
66 200 m2

Szukasz swojej oazy spokoju w otoczeniu lasów i naturalnej przyrody w niedalekiej odległości od centrum Opola? Spełnimy Twoje marzenia.

Oferujemy do sprzedaży malowniczą działka położona na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego znajdującą się w miejscowości Krzywa Góra w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, w gminie Pokój, zaledwie 15 minut drogi samochodem od Opola.

Miejscowość Krzywa Góra położona jest w malowniczym otoczeniu lasów, łąk i doliny rzeki Budkowiczanki, co tworzy spokojną i urokliwą atmosferę.

W okolicy znajdują się również już istniejące domy jednorodzinne, co może stanowić dodatkową zachętę dla potencjalnych inwestorów.

Cała nieruchomość gruntowa ma powierzchnię 6,62 ha, jednak została podzielona na 50 mniejszych działek o powierzchniach od 2000 m² do 3000 m². To oznacza, że istnieje elastyczność co do wyboru odpowiedniej wielkości działki, która najlepiej spełni Państwa potrzeby.

Nieruchomość gruntowa niezabudowana  położona na zachód od drogi wojewódzkiej 454, w terenach uzbrojonych w drogę i energię elektryczną, stanowiących zgodnie z
istniejącymi aktualnie Zmianami Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Pokój w zakresie ustalenia nowego przeznaczenia terenu wsi Krzywa Góra, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej oznaczonej symbolem MN, ML. Działka ma zapewniony bezpośredni dostęp do dróg gminnych oraz poprzez drogi wewnętrzne należące do tej samej nieruchomości.
Teren płaski obsadzony starodrzewami.
Cana: 79,99 zł/ m² dla pojedynczych działek, 69,99 zł/ m² przy zakupie całego kompleksu działek. Cena podlega negocjacji.


Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację terenu. Podczas prezentacji będziecie Państwo mieli możliwość dokładnego zapoznania się z działką, jej otoczeniem i możliwościami, jakie oferuje. Jeśli mają Państwo jakieś konkretne pytania lub potrzebują więcej informacji na temat tej oferty chętnie na nie odpowiem.

Zapraszam serdecznie do kontaktu

  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Jezioro, Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Bus, PKS
Patrycja Ciura

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej