Opole, Centrum

Send to friend

Podaj wynik równania:

 
Total price
549 000 PLN
Total area
68,56 m2
No. of rooms
3
Floor
1

Oferta tylko w naszym biurze!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Centrum Opola przy ulicy Ozimskiej.
Nieruchomość  o powierzchni całkowitej 68,56 m2 składa się z:
- dużego salonu
- kuchni z oknem oraz zaaranżowanej jadalni
- dwóch pokoi, do których dojście jest przez jadalnię
- dużej łazienki z wanną, z oknem

Mieszkanie z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Ze względu na lokalizację jest to idealna oferta inwestycyjna z przeznaczeniem na wynajem lub na gabinet czy kancelarię.

Mieszkanie w 2018 roku przeszło remont, wymieniono okna, częściowo instalację elektryczną i hydrauliczną, wykonano sufity podwieszane.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Czynsz do zarządcy wynosi 900 zł (w tym opłaty eksploatacyjne, woda, podgrzanie wody, wywóz śmieci, fundusz remontowy).
Klatka zadbana, wyremontowana. Dwa wejścia do budynku (od ulicy oraz od podwórza), miejsca parkingowe dla mieszkańców w podwórzu, a w pobliżu dużo miejsc parkingowych bezpłatnych oraz objętych płatną strefą parkowania.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

  • Available neighborhood: Restaurant, Kindergarten, School, Park, Shopping Center, Bar, Junior high school, Bazaar, Nursery, Hospital, Church, Playground, Pharmacy, Bank, Fitness, Shop, Medical clinic, High school
  • Communication: Bus
Monika Trzciałkowska

Contact Form

 I give my consent to the processing of my personal data by PHU Ciurex Patrycja Ciura for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.