Opole, Śródmieście

Send to friend

Podaj wynik równania:

 
Total price
579 900 PLN
Total area
72,60 m2
No. of rooms
3
Floor
Ground floor

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem zlokalizowanego w doskonałym miejscu w Śródmieściu Opola.
Mieszkanie o metrażu 72,60 m2 mieści się na parterze dwupiętrowej, zabytkowej kamienicy i w jego skład wchodzą:
- 3 ustawne pokoje (w tym jeden przechodni)
- duża kuchnia z oknem i małą spiżarnią
- łazienka z prysznicem i oknem
- przedpokój

Mieszkanie ma wyłączność korzystania z dwóch piwnic, co stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania lub innych zastosowań.

W nieruchomości wymieniono instalację elektryczną, hydrauliczną oraz zamontowano ogrzewanie gazowe zasilane nowoczesnym piecem gazowym.
Trzy jasne pokoje pozostawiają pole do własnej aranżacji, umożliwiając przyszłym mieszkańcom pełną swobodę w kształtowaniu swojego przestrzennego otoczenia. Oryginalne drewniane podłogi dodają uroku i charakteru wnętrzu.

Czynsz do zarządcy wynosi tylko 365 zł co sprawia, że mieszkanie jest bardzo ekonomiczne w utrzymaniu.

Sprawnie działająca wspólnota zapewnia spokojne i bezproblemowe funkcjonowanie budynku.
Elewacja została odnowiona, a budynek został ocieplony, co przekłada się na komfort mieszkańców i niższe koszty eksploatacji.

Miejsca parkingowe w podwórzu lub przy ulicy (istnieje możliwość zakupu garażu).

Mieszkanie w kamienicy to nie tylko kawałek historii Opola, ale również klimatyczna przestrzeń z potencjałem do własnej aranżacji. Doskonała lokalizacja i specyfika budynku sprawiają, że jest to wyjątkowa oferta dla tych, którzy pragną łączyć uroki miejskiego życia z kameralnością mieszkania w kamienicy.

Serdecznie zapraszam do prezentacji.

  • Available neighborhood: Bank, Fitness, High school, Junior high school, Nursery, Medical clinic, Shop, Church, Playground, Pharmacy, Low building, School, Restaurant, Hospital, Kindergarten
  • Communication: Bus
Monika Trzciałkowska

Contact Form

 I give my consent to the processing of my personal data by PHU Ciurex Patrycja Ciura for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.