Wawelno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
199 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w spokojnym rejonie Wawelna, wsi w gminie Komprachcice – tuż obok Opola.
 
Działka oznaczona jest symbolem 24MN i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą.
Dodatkowo istnieje również możliwość prowadzenia usług komercyjnych i lokalnych o powierzchni nieprzekraczającej 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego.
 
Działka o powierzchni 11 arów kształtem zbliżona jest do prostokąta o szerokości 27m.
Położna jest wzdłuż gminnej, asfaltowej drogi dojazdowej, na której dodatkowo zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego planowana jest ścieżka rowerowa.

Teren działki jest równy i suchy, położony w spokojnej okolicy wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - gotowy do rozpoczęcia budowy wymarzonego domu lub bliźniaka.

Wszystkie niezbędne media, tj. prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w pasie drogowym przylegającym do granicy działki. Dostępny jest również Internet światłowodowy.

Księga wieczysta działki wolna od obciążeń.


W bliskiej odległości znajduje się infrastruktura w postaci Szkoły Podstawowej, boiska sportowego, pizzerii oraz sklepów spożywczych. 400m od działki znajdziemy przystanek MZK z bezpośrednią linią do centrum Opola.
 
Działka dostępna jest od ręki!

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji oraz prezentacji nieruchomości.
 
Cena do negocjacji!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Dostępne w okolicy: Las, Park, Restauracja, Szkoła, Kościół, Bar, Plac zabaw, Hala sportowa, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Monika Trzciałkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej