Masów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
200 000 PLN
Powierzchnia
969 m2

 Zapraszam do zapoznania się ofertą działki o powierzchni 969 m2 położoną we wsi Masów, gmina Łubniany, jedyne 12 km od Opola.


Nieruchomość gruntowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, symbolem 1M.

Działka położona jest w spokojnej okolicy wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz bliźniaczej. 

Mimo swojego sielskiego charakteru, działka znajduje się zaledwie 15 kilometrów od serca Opola, co sprawia, że jest idealnym połączeniem wiejskiego uroku z wygodą życia miejskiego. Dzięki tej lokalizacji mieszkańcy mają łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miasta, takich jak sklepy, restauracje, placówki edukacyjne i rozrywkowe.

Jej urok tkwi w bliskości natury, otoczonej malowniczymi polami i rozległymi lasami, które zapewniają nieograniczoną możliwość spacerów, wędrówek czy rekreacji na łonie przyrody.

Atuty:
-Powierzchnia 969 m², idealna do budowy domu jednorodzinnego,
-media, prąd woda i kanalizacja w drodze,
-miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego  1M (zabudowa mieszkaniowa),
-spokojna okolica.Zapraszam serdecznie do prezentacji. 


Doradca ds. nieruchomości Beata Krupiarz
Kontakt: 516516907,
E-mail: beata.krupiarz@pckn.pl 

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Beata Krupiarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej