Opole, Bliskie Zaodrze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
191 000 PLN
Powierzchnia
25 m2
Piętro
1

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 25m2, zlokalizowany w jednym z pawilonów na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Nieruchomość ma wiele zalet i może być atrakcyjną ofertą dla potencjalnych kupujących.

Oto kilka kluczowych punktów, które warto uwzględnić przy ocenie tej nieruchomości:

Lokalizacja:
Położenie nieruchomości przy ogromnym natężeniu ruchu pieszych i samochodowego może być dużym atutem, zwłaszcza dla przedsiębiorstw handlowych lub usługowych, które będą korzystać z dużej ilości potencjalnych klientów.

Powierzchnia i układ pomieszczeń:
25m2 to dość standardowa wielkość dla lokalu handlowo-usługowego, a jedno pomieszczenie z niewielkim zapleczem z toaletą jest praktycznym układem dla wielu rodzajów działalności.

Witryny:
Duże witryny mogą być atrakcyjne dla firm, ponieważ pozwalają na efektywne prezentowanie produktów lub usług oraz przyciąganie uwagi klientów.

Koszty Eksploatacji:
Czynsz w wysokości 530 zł wraz z wszystkimi mediami wydaje się być rozsądny, szczególnie biorąc pod uwagę ogrzewanie z sieci miejskiej.

Zastosowanie:
Możliwość prowadzenia różnych rodzajów działalności, zarówno handlowej, jak i biurowej, zwiększa atrakcyjność tej nieruchomości dla potencjalnych klientów.


Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tej nieruchomości, zachęcam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz ewentualnego oglądania lokalu.

  • Podwieszane sufity: Tak
Tomasz Baklarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej