Opole

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
409 000 PLN
Powierzchnia
39,50 m2
Piętro
Parter

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 39,5 m2, położonego na parterze odrestaurowanej kamienicy przy skrzyżowaniu ul. Ozimskiej i Plebiscytowej. Lokalizacja tego lokalu jest niezwykle atrakcyjna i sprzyja szybkiemu dostępowi do pełnej infrastruktury miasta, zwłaszcza sądu oraz urzędu miasta. Poniżej przedstawiam więcej informacji na temat układu lokalu oraz jego atutów: 

Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ul. Ozimskiej i Plebiscytowej. To strategiczne miejsce, które umożliwia łatwy dostęp do najważniejszych instytucji, takich jak sąd czy urząd miasta. Bliskość komunikacji publicznej oraz głównych arterii komunikacyjnych sprawia, że lokal jest łatwo dostępny dla klientów i partnerów biznesowych. Ponadto, możliwość wyeksponowania marki na głównej ulicy, gdzie można umieścić reklamę, stanowi dodatkowy atut dla prowadzenia działalności.

Układ lokalu:
- gabinet z aneksem kuchennym, zabudowany szafą, oferujący panoramiczny widok na główną ulicę.
- mniejszy gabinet z dostępem do bieżącej wody, idealny do różnorodnych działań.
- łazienka z możliwością montażu prysznica, co zwiększa funkcjonalność lokalu.

Wykończenie i udogodnienia:
Lokal został wykończony w wysokim standardzie, co nadaje mu elegancji i profesjonalizmu. Klimatyzacja gwarantuje komfortowe warunki pracy przez cały rok. Dodatkowo, wejście zostało przystosowane dla osób niepełnosprawnych, co sprawia, że lokal jest dostępny dla szerokiego grona odbiorców.

Przeznaczenie:
Z uwagi na swój układ i standard, lokal doskonale nadaje się pod różne rodzaje działalności, takie jak prawnicza, księgowa czy medyczna.
Ta unikalna nieruchomość usługowa oferuje również możliwość łatwego przekształcenia pod mieszkanie, co czyni ją wyjątkową opcją dla osób poszukujących wszechstronnej przestrzeni życiowej.
Z uwagi na elastyczny układ pomieszczeń oraz dogodne udogodnienia, lokal ten posiada potencjał do przekształcenia w mieszkanie. Gabinet z aneksem kuchennym stanowi już pewnego rodzaju strefę dzienną, a mniejszy gabinet może posłużyć jako sypialnia lub przestrzeń biurowa.

Niski czynsz w wysokości 530 zł stanowi dodatkowy atut
.
To idealne miejsce dla przedsiębiorcy, który pragnie prowadzić swoją działalność w sercu miasta, ciesząc się jednocześnie nowoczesnym otoczeniem i dogodnościami wynikającymi z lokalizacji. Nie zwlekaj, ta oferta to doskonała okazja na rozwinięcie swojej działalności w prestiżowej lokalizacji!

Zapraszam do prezentacji.

Doradca ds. nieruchomości Tomasz Baklarz
Kontakt: 516 516 390,
E-mail: tomasz.baklarz@pckn.pl 

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Tomasz Baklarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej