Górki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
495 000 PLN
Powierzchnia
113,60 m2
Liczba pokoi
4

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu parterowego, wolnostojącego, usytuowanego w Górkach pod Opolem. Nieruchomość o powierzchni 113,6 m2 stoi na przestronnej, 7,82 arowej działce, otoczonej zielenią i spokojem. Jest to projekt "Dom pod Jarzębem 8N".

Stan surowy otwarty:
Dom prezentuje się w stanie surowym otwartym, pozostawiając przestrzeń na indywidualne aranżacje według własnych preferencji. Na parterze znajduje się salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, trzy sypialnie, łazienka z miejscem na toaletę wannę i prysznic, wiatrołap, korytarz oraz pomieszczenie techniczne.

Potencjał adaptacji poddasza:
Poddasze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić jego adaptację, co daje możliwość uzyskania dodatkowej powierzchni około 70 m2. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą dostosować przestrzeń do swoich potrzeb.

Spokojna okolica w otoczeniu zieleni:
Osiedle, na którym znajduje się dom, położone jest w cichej i zalesionej okolicy, z dala od ruchliwej drogi głównej. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Jednocześnie, zaledwie 6 kilometrów dzieli to miejsce od uroków Opola, co sprawia, że można cieszyć się zarówno urokami wiejskiego życia, jak i bliskością miejskich udogodnień.

Doprowadzenie do stanu deweloperskiego:
Istnieje możliwość doprowadzenia domu do stanu deweloperskiego z pompą ciepła za dodatkową dopłatą 255000 zł. Wszystkie niezbędne media, takie jak prąd i woda, znajdują się w drodze przy działce, co ułatwia przyszłym właścicielom dostosowanie nieruchomości do swoich potrzeb.

  Rozkład pomieszczeń:

  Parter:
1. Wiatrołap 6,42 m2 
2. Pom. techniczne 4,67 m2
3. Przedpokój 10,26 m2 
4. Pokój 12,04 m2
5. Łazienka 6,34 m2 
6. Pokój 14,27 m2
7. Pokój 13,28 m2
8. Salon + Jadalnia 30,03 m2
9. Kuchnia 16,30 m2 

Nieużytkowe poddasze

Atuty nieruchomości:
- funkcjonalny rozkład pomieszczeń
- szybkie dojazd do miasta Opola
- cicha i zielona okolica


To wyjątkowe miejsce czeka na nowych mieszkańców, gotowe do wprowadzenia własnych pomysłów i marzeń w życie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na oglądanie!

Doradca ds. nieruchomości Tomasz Baklarz
Kontakt: 516 516 390,
E-mail: tomasz.baklarz@pckn.pl 


We invite you to purchase a charming single-story, detached house, located in Górki near Opole. The property with an area of 113.6 m2 is located on a spacious, 7.82 ares plot, surrounded by greenery and peace.

Raw state open:
The house is presented in an open shell, leaving space for individual arrangements according to your preferences. On the ground floor there is a living room with a dining room and an open kitchen, three bedrooms, a bathroom with space for a toilet, a bathtub and a shower, a vestibule and a technical room.

Attic conversion potential:
The attic has been designed in such a way as to enable its adaptation, which gives the possibility of obtaining an additional area of approximately 70 m2. This is a perfect solution for those who want to adapt the space to their needs.

Quiet neighborhood surrounded by greenery:
The estate where the house is located is located in a quiet and forested area, away from the busy main road. It is an ideal place for people looking for peace and contact with nature. At the same time, only 8 kilometers separate this place from the charms of Opole, which means you can enjoy both the charms of rural life and the proximity of urban amenities.

Bringing it to the development stage:
It is possible to bring the house to developer standard with a heat pump. All necessary utilities, such as electricity and water, are located on the road next to the plot, which makes it easier for future owners to adapt the property to their needs.

Room layout:

Ground floor:
1. Vestibule 6.42 m2
2. Room technical 4.67 m2
3. Hallway 10.26 m2
4. Room 12.04 m2
5. Bathroom 6.34 m2
6. Room 14.27 m2
7. Room 13.28 m2
8. Living room + Dining room 30.03 m2
9. Kitchen 16.30 m2

Unusable attic

Advantages of the property:
- functional room layout
- quick access to the city of Opole
- quiet and green surroundings


This unique place is waiting for new residents, ready to implement their own ideas and dreams. Contact us today to learn more and arrange a viewing!

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Restauracja, Zabudowa niska, Las, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Ujęcie wody: Miejska w drodze
Tomasz Baklarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej