Opole, Grudzice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
740 000 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
2

DZIAŁKA Z POTENCJAŁEM DLA DEWELOPERA
MOŻLIWOŚĆ BUDOWY BUDYNKU CZTEROLOKALOWEGO


Dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Opola Grudzice z ogrodem i studnią.

Z dumą prezentujemy wyjątkową ofertę - dom wolnostojący w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Opola, Grudzicach. Nieruchomość została wybudowana w 2005 roku.

Podstawowe informacje:

Powierzchnia domu: 40 m2
Technologia budowy: Tradycyjna, z zastosowaniem dachówki cementowej Braas
Ogrzewanie: Elektryczne
Rok budowy: 2005
Powierzchnia działki: 9,27 a

Rozkład pomieszczeń:
Dom oferuje intymne i przytulne wnętrza, idealne dla singla, pary lub małej rodziny. Znajdziemy tu przestronny salon, funkcjonalną kuchnię, sypialnię oraz łazienkę. Mimo skromnej powierzchni, wnętrza są starannie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort.

Technologia i standard:
Dom wykonany został z zastosowaniem trwałych i wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość konstrukcji. Kryty dachówką cementową Braas, dom jest nie tylko solidny, ale również funkcjonalny.

Działka i otoczenie:
Nieruchomość posadowiona jest na obszernej 9,27 arowej działce, oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem 21.MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej gdzie dopuszcza się przeznaczenie max. 30 % powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego pod usługi, dopuszcza się domy mieszkalne do 4 lokali mieszkalnych, dopuszcza się lokalizację garaży i obiektów gospodarczych związanych wyłącznie z funkcja mieszkaniowa.
Dodatkowym atutem jest studnia na działce, która może posłużyć do podlewania ogrodu, co stanowi praktyczne rozwiązanie dla miłośników zieleni.

Lokalizacja:
Opole Grudzice to dzielnica, która cieszy się zasłużonym uznaniem ze względu na swoją spokojną atmosferę i jednocześnie bliskość do centrum miasta. Doskonałe połączenie komunikacyjne sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się urokami okolicy, nie rezygnując z dostępu do miejskich udogodnień.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. To może być Twój wymarzony dom w prestiżowej lokalizacji!

Doradca ds. nieruchomości Tomasz Baklarz
Kontakt: 516 516 390,
E-mail: tomasz.baklarz@pckn.pl

 • Materiał: Ceramika
 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Dostępne w okolicy: Żłobek, Zabudowa niska, Sklep, Przedszkole, Szkoła, Kościół, Las, Restauracja
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Autobus
 • Ujęcie wody: Studnia, Miejska
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Elektryczne
Tomasz Baklarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej