Opole

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 300 000 PLN
Powierzchnia
4,32 Ha

Idealna nieruchomość gruntowa dla inwestorów lub osób poszukujących nieruchomości pod działalność produkcyjno-techniczną zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej nr 423 łączącej  Opole-Kędzierzyn Koźle

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 3,9022 ha + 0,4165 (droga wewnętrzna), położona w miejscowości Opole (województwo opolskie, powiat Opole, gmina Opole). Nieruchomość składa się z siedmiu działek o powierzchni 0,7759 ha, 0,3001 ha, 0,3023ha, 0,5501 ha oraz 0,6478 ha, które znajdują się w obszarze terenów zabudowy produkcyjno-technicznej.
Położenie przy drodze wojewódzkiej nr 423 to znakomita lokalizacja pod kątem transportowym, co może ułatwić dostęp do dostaw i obsługę klientów. Znajduje się ona również w bliskiej odległości od Opola i Kędzierzyna-Koźla, co może być korzystne z punktu widzenia dostępu do rynków i pracowników.

Działka w planie zagospodarowania ma przeznaczenie na produkcje przemysłową i usługi. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Przeznaczenie podstawowe – tereny produkcji, składów, magazynów i usług,
1) przeznaczenie dopuszczalne – wolnostojące budynki usługowe i mieszkalno-usługowe,
2) działalność nie może przekroczyć dopuszczalnych przepisami szczególnymi uciążliwości dla środowiska i zdrowia ludzi.
Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje przeznaczenie działki na tereny produkcji, składów, magazynów i usług, co pasuje do wielu rodzajów działalności przemysłowej. Jest to więc idealna okazja dla firm poszukujących miejsca pod zakład produkcyjny.

Bliska odległość od innych zakładów produkcyjnych i budynków usługowych może stworzyć możliwości współpracy lub dostępu do lokalnej siły roboczej. Jednocześnie, obecność rosnącej liczby firm w okolicy może sugerować rosnący rynek lub potencjał dla działalności.

Nieruchomość idealna pod inwestycję: budowę zakładu produkcyjnego wraz z zapleczem technicznym, magazynowym, administracyjno-socjalnym oraz salonem sprzedaży produkowanych wyrobów. Działki położone są na płaskim terenie, kształtem zbliżone są do trójkąta, są niezabudowane i nie są użytkowane. W pobliżu działki są przyłącza mediów o parametrach przemysłowych, prądu, gazu, wody i kanalizacji. W bliskiej odległości od działek powstają inne zakłady produkcyjne i budynki usługowe. Na działce nie występują złoża kopalin, nie znajduje się w terenach zalewowych, nie jest na niej planowany przebieg linii kolejowych, dróg publicznych, tras szybkiego ruchu, nie została wydana decyzja dotycząca realizacji inwestycji drogowej, nie toczy się postępowanie o lokalizacji elektrowni wiatrowych lub innych źródeł energii, nie leży w obszarze rewitalizacji oraz nie jest położona w Specjalnej Strefie Rewitalizacji.
Cena nieruchomości wynosi: 3 300 000 zł. Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości. 

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Szkoła, Przedszkole, Rzeka, Kościół, Bar, Bocznica kolejowa, Apteka, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Bus
Patrycja Ciura

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej