Opole, Gosławice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
630 828 PLN
Powierzchnia
62,73 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1


Szukasz miejsca dla siebie otoczonego ciszą, zielenią w centrum miasta?

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na inwestycji Skrajna 17, zlokalizowanego w Opolu dzielnica Gosławice, która jest bardzo dobrze skomunikowana z infrastrukturą miasta oraz posiada szybki dostęp do obwodnicy Opola w kierunku Zawada/Kluczbork.
 
Skrajna 17
Inwestycja składają się z 6 budynków nowocześnie zaprojektowanych gdzie funkcjonalność połączono z nowoczesnym designem. Obiekty w  zabudowie bliźniaczej w których zostało wyodrębnionych 12 lokali mieszkalnych. Oferta zawiera  Apartamenty w cenie od 9723zł za metr kwadratowy o różnych powierzchniach w tym na parterze dodatkowo z ogródkiem, natomiast na piętrze dodatkowym atutem są przynależne balkony. Wszystkie lokale mieszkalne na inwestycji  wykonane są z materiałów budowlanych najwyższej jakości z zastosowaniem ekologicznych rozwiązań między innymi pomp ciepła, zastosowaniem oświetlenia zewnętrznego LED oraz możliwością zamontowania paneli fotowoltaicznych.
 
.  
Mieszkanie o powierzchni 64,90m2 składa się z 
- przedsionka
- łazienki
- sypialni 
- salonu połączonego z kuchnią, z możliwością podziału na dodatkowy pokój
-balkonu

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, jest bardzo jasne i przestronne. Stan deweloperski daje nam możliwość własnej adaptacji nieruchomości.
W budynku są łącznie 4 mieszkania, dodatkowym atutem jest brak czynszu. 

Ocieplane jest pompą ciepła, która jest już uwzględniona w cenie.

Dodatkowo do zakupu należy doliczyć:
- pomieszczenie gospodarcze o wielkości 10,76 m2 w kwocie 41 000,00 zł
- garaż o metrażu 16,41m2 w kwocie 62 000,00 zł

Całość wynosi 748 000,00  zł. 


 
Atuty:
- doskonała lokalizacja, 4 min Obwodnica, 6min rynek główny
- spokojna okolica
- w otoczeniu niska zabudowa z liczną zielenią
- nowoczesny projekt
- niskie koszty utrzymania
- w sąsiedztwie Politechniki Opolskiej

Ta nowocześnie zaprojektowana inwestycja, daje możliwość bez kosztowego mieszkania w otoczeniu ciszy z dostępem do  wszystkich niezbędnych obiektów do życia codziennego w zasięgu ręki.


  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Uczelnia, Żłobek, Apteka, Zabudowa niska, Bar, Plac zabaw, Park, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Bank, Fitnes
  • Komunikacja: Autobus
Patrycja Ciura

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU Ciurex Patrycja Ciura z siedzibą przy Jagiełły, 17 c, 45-920 Opole (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pckn.pl… czytaj więcej